Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (108 komentářů)

Ella, (05. 06. 2013 09:08) Reagovat
[quote name="Marie"]Dobrý den,je možné si DÁT překontrolovat diagnozu Parkinse?Nějak tomu nemůžu uvěřit,nelíbí se mi užívat prášky.Třese se mi ruka,když jsem nervozní či se něčeho bojím.Pořád se s tou diagnosou nemám ráda a stydím se za to.Předem dík za radu.g[/quote]Určitě máte právo na vyšetření a názor od jiného odborníka, ale pokud vám jednou byla tato choroba diagnostikovaná...Ale máte pravdu, také bych asi ještě hledala potvrzení jinde. Přeji hodně sil. Ono nějakou dobu trvá, než se člověk srovná s takovou nemocí. Nemám sice zkušenosti s Parkinsem, ale s jinou vážnou nemocí.
katy, (12. 06. 2013 13:54) Reagovat
[quote name="Oldřich"]Bojím se této diagnózy u svého otce. Má některé příznaky typické pro Parkinsona, ale zatím ještě není nic potvrzeného, tak uvidíme.:( Všem přeji hodně sil v boji s touhle hroznou nemocí.[/quote]Držím vám palce, ať to dobře dopadne. Některé příznaky mohou být zavádějící, takže dokud není diagnóza, není nic ztraceno.
Nina, (20. 06. 2013 04:31) Reagovat
[quote name="Zuzana"]Já myslím, že alternativní léčba je dobrý způsob boje s touto nemocí, ale důležité je najít skutečně kvalitního léčitele. Někteří dokážou skoro zázraky, ale najdou se mezi nimi i podvodníci, takže pozor na ně.[/quote]Hlavně si myslím, že klasická a alternativní medicína by se měly doplnit. Nemám nic proti alternativní medicíně, ale neznamená to, že člověk by se měl věnovat jen jí a tu klasickou vynechávat.
Ondřej, (24. 06. 2013 12:12) Reagovat
[quote name="Ivana"]Jako že se toho Parkinsona zkrátka nedožijí, protože je složí něco jiného? To se mi zase nezdá. Vždyť ne každý kuřák předčasně umírá na rakovinu plic.[/quote]Každý ne, ale je jich hodně, a když to není rakovina plic je mnoho dalších nemocích, které způsobuje nebo k nim hodně přispívá právě kouření.
Lucka, (01. 07. 2013 06:26) Reagovat
[quote name="Oldřich"]Bojím se této diagnózy u svého otce. Má některé příznaky typické pro Parkinsona, ale zatím ještě není nic potvrzeného, tak uvidíme.:( Všem přeji hodně sil v boji s touhle hroznou nemocí.[/quote]A jaké má příznaky? Už víte více? Také máme podezření u člena blízké rodiny. Zatím ale nic nebylo průkazné.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Parkinsonova-choroba.cz
Kontakty