Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (108 komentářů)

Simona Poláchová, (30. 01. 2013 09:54) Reagovat
Dobrý den, ráda bych upozornila na možnost skupinových setkání osob s poruchami řeči jako následkem rozvinutí Parkinsonovy choroby či jako následek CMP. Tato pravidelná setkání jsou pro tyto lidi velmi přínosné, jelikož zde pravidelně cvičíme nejen řeč, ale také paměť, jemnou motoriku, zrakové a sluchové vnímání - tedy funkce, které bývají následkem Parkinsonovy choroby či CMP zasaženy. Největším přínosem je však společenský kontakt s lidmi s podobnými problémy, možnost sdílení starostí, ale i radostí a pokroků. V Brně vede tato setkání Občanské sdružení LOGO, každé úterý od 11:00-12:30. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, anebo byste se rádi došli na setkání podívat, určitě se na mě obraťte na Simona.Polachova@gmail.com, či na telefon 774191345. www.oslogo.cz
Veronika, (31. 01. 2013 19:42) Reagovat
To zní velmi zajímavě. Zabrousila jsem sem sice náhodou, ale určitě doporučím kamarádce,která má Parkinsonovu chorobu.
Kunhuta, (18. 04. 2013 06:34) Reagovat
[quote name="Zuzana"]Já myslím, že alternativní léčba je dobrý způsob boje s touto nemocí, ale důležité je najít skutečně kvalitního léčitele. Někteří dokážou skoro zázraky, ale najdou se mezi nimi i podvodníci, takže pozor na ně.[/quote]Nejlépe shánět na doporučení známých. Ještě platí, že lékaři nemají rádi alternativní medicínu? Já myslím, že u některých nemocích je vhodnou minimálně doplňující léčbou.
Jirka, (26. 04. 2013 05:26) Reagovat
[quote name="LENKA"]Trávu jsem nikdy nekouřila, ale slyšela jsem, že problémem připravování pokrmů z marihuany spočívá v tom, že se špatně ohaduje dávka. tak si na to dejte pozor, ať vás to totálně nesestřelí.[/quote]Já si také nejsem jist, jestli je to dobrá cesta. Nemám s tímhle žádné zkušenosti a trochu bych se toho bál. I když asi není čeho. Nevím...
Magda, (06. 05. 2013 07:22) Reagovat
[quote name="Zuzana"]Já myslím, že alternativní léčba je dobrý způsob boje s touto nemocí, ale důležité je najít skutečně kvalitního léčitele. Někteří dokážou skoro zázraky, ale najdou se mezi nimi i podvodníci, takže pozor na ně.[/quote]Také bych hledat cesty v alternativní léčbě. Víc možností, více nadějí, ale určitě ne na úkor klasické medicíny, spíše jako její doplnění.
Oldřich, (14. 05. 2013 05:58) Reagovat
Bojím se této diagnózy u svého otce. Má některé příznaky typické pro Parkinsona, ale zatím ještě není nic potvrzeného, tak uvidíme.:( Všem přeji hodně sil v boji s touhle hroznou nemocí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Parkinsonova-choroba.cz
Kontakty