Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (108 komentářů)

Olivie, (21. 04. 2015 06:42) Reagovat
Pro mě je pořád tato nemoc dost nepochopitelná. Vím, že ji má můj bratranec, ale prý už dlouhá léta, cca od 40 let a kromě toho, že se mu trochu třese ruka, a to jen občas, bych to vůbec neřekla. Tak nevím...Asi se u něj nezhoršuje, jinde zase čtu, jak je to hrozné onemocnění...Každopádně všem nemocným a jejich rodinám přeji hodně sil.
Gábina, (05. 08. 2015 10:27) Reagovat
[quote name="Olivie"]Pro mě je pořád tato nemoc dost nepochopitelná. Vím, že ji má můj bratranec, ale prý už dlouhá léta, cca od 40 let a kromě toho, že se mu trochu třese ruka, a to jen občas, bych to vůbec neřekla. Tak nevím...Asi se u něj nezhoršuje, jinde zase čtu, jak je to hrozné onemocnění...Každopádně všem nemocným a jejich rodinám přeji hodně sil.[/quote]U každého se vyvíjí jinak. Náš známý ji nějakou tu dobu má také, ale ne tak dlouho, a co jsem slyšela, tak se to v poslední době hodně zhoršuje. Ani nevím, jestli tu prognózu může nějak člověk ovlivnit, nebo je to úplně mimo jeho vůli.
cookey, (24. 09. 2015 19:22) Reagovat
Ahoj, jsem studentkou posledního ročníku sociální práce a jako závěrečnou práci jsem si vybrala právě téma Parkinsonoa choroba. Moje prosba se týká nemocných touto nemocí nebo blízkých pečující o nemocného mi poskytnout rozhovor? Byla bych strašně vděčná. Předem děkuji.. :-)
Jan, (08. 10. 2015 13:48) Reagovat
Mám zdravotní potíže a teď, když jsem si četl některé příznaky, tak mi trochu sedí na Parkinsonovu chorobu, ale zase některé vůbec. Asi holt budu muset konečně k doktoru, protože teď mě to bude vrtat v hlavě. Doufám, že o nic nepůjde, nebo asi ano, ale snad ne zrovna o tuhle chorobu. V naší rodině se nikdy neobjevila. Tím se trochu uklidňuju. Všem přeju hodně zdraví
Filip, (30. 10. 2015 08:35) Reagovat
[quote name="Jan"]Mám zdravotní potíže a teď, když jsem si četl některé příznaky, tak mi trochu sedí na Parkinsonovu chorobu, ale zase některé vůbec. Asi holt budu muset konečně k doktoru, protože teď mě to bude vrtat v hlavě. Doufám, že o nic nepůjde, nebo asi ano, ale snad ne zrovna o tuhle chorobu. V naší rodině se nikdy neobjevila. Tím se trochu uklidňuju. Všem přeju hodně zdraví[/quote]Máte-li podezření, určitě si zajděte. Je to lepší než být nahlodaný a představovat si katastrofické scénáře. Třeba se nakonec ukáže, že to není tak vážné, a i kdyby to mělo být toto onemocnění, tak alespoň budete pod lékařským dohledem.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Parkinsonova-choroba.cz
Kontakty